4302-272H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4302-272H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
Ngā Rauemi: 4302-272H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4302-272H
Tau Wae 4302-272H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34476 pcs Pepa Raraunga 4302-272H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 4302
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 4302-272H TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 2.7µH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 45MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Inductor 305mA 1.6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 305mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4302-273H
4302-273H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD
I roto i te taonga: 31106 pcs
Tikiake: 4302-273H.pdf
RFQ
4302-271J
4302-271J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 270NH 890MA 190 MOHM
I roto i te taonga: 52921 pcs
Tikiake: 4302-271J.pdf
RFQ
4302-272G
4302-272G
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
Tikiake: 4302-272G.pdf
Tikiake: 4302-271G.pdf
Tikiake: 4302-271H.pdf
4302-272F
4302-272F
Tikiake: 4302-272F.pdf
4302-272K
4302-272K
Tikiake: 4302-272K.pdf
Tikiake: 4302-273J.pdf
Tikiake: 4302-273F.pdf
Tikiake: 4302-271K.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel