4232-182H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4232-182H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Ngā Rauemi: 4232-182H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4232-182H
Tau Wae 4232-182H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 59012 pcs Pepa Raraunga 4232-182H.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 4232
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 4232-182H TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 1.8µH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 65MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 434mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 434mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4232-183F
4232-183F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD
I roto i te taonga: 36145 pcs
Tikiake: 4232-183F.pdf
RFQ
4232-181G
4232-181G
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 180NH 446MA 610 MOHM
I roto i te taonga: 41068 pcs
Tikiake: 4232-181G.pdf
RFQ
4232-181K
4232-181K
Tikiake: 4232-181K.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Tikiake: 4232-182K.pdf
4232-181J
4232-181J
Tikiake: 4232-181J.pdf
Tikiake: 4232-182F.pdf