3094R-683HS
Hua Hua
Tau Wae: 3094R-683HS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 67MA 11 OHM SMD
Ngā Rauemi: 3094R-683HS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3094R-683HS
Tau Wae 3094R-683HS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 67MA 11 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5465 pcs Pepa Raraunga 3094R-683HS.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3094R
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 3094R-683HS TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.56mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Inductor 67mA 11 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max Whakatauranga onamata 67mA