3094R-152FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3094R-152FS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 290MA 570 MOHM
Ngā Rauemi: 3094R-152FS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3094R-152FS
Tau Wae 3094R-152FS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 290MA 570 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2561 pcs Pepa Raraunga 3094R-152FS.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3094R
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 3094R-152FS TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.56mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 110MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Inductor 290mA 570 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max Whakatauranga onamata 290mA