3094-820JS
Hua Hua
Tau Wae: 3094-820JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82NH 840MA 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 3094-820JS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3094-820JS
Tau Wae 3094-820JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 82NH 840MA 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8248 pcs Pepa Raraunga 3094-820JS.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3094
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 3094-820JS TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 82nH Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.56mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 650MHz Whakaahuatanga Taipitopito 82nH Unshielded Inductor 840mA 70 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Whakatauranga onamata 840mA