3094-390JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3094-390JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39NH 900MA 60 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 3094-390JS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3094-390JS
Tau Wae 3094-390JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 39NH 900MA 60 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8694 pcs Pepa Raraunga 3094-390JS.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3094
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 3094-390JS TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 39nH Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.56mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1GHz Whakaahuatanga Taipitopito 39nH Unshielded Inductor 900mA 60 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA