3094-271KS
Hua Hua
Tau Wae: 3094-271KS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270NH 700MA 100 MOHM
Ngā Rauemi: 3094-271KS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3094-271KS
Tau Wae 3094-271KS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 270NH 700MA 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18229 pcs Pepa Raraunga 3094-271KS.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3094
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 3094-271KS TR 1000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Iron
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz Inangarangi 270nH
Teitei - Tae (Max) 0.133" (3.38mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 270MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 270nH Unshielded Inductor 700mA 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Whakatauranga onamata 700mA I teie nei - Maama -