3094-223HS
Hua Hua
Tau Wae: 3094-223HS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 113MA 3.9 OHM SMD
Ngā Rauemi: 3094-223HS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3094-223HS
Tau Wae 3094-223HS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 113MA 3.9 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5886 pcs Pepa Raraunga 3094-223HS.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3094
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 3094-223HS TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.56mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 16MHz Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 113mA 3.9 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.9 Ohm Max Whakatauranga onamata 113mA