3094-123GS
Hua Hua
Tau Wae: 3094-123GS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 118MA 3.6 OHM SMD
Ngā Rauemi: 3094-123GS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3094-123GS
Tau Wae 3094-123GS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 118MA 3.6 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3513 pcs Pepa Raraunga 3094-123GS.pdf
Momo - Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3094
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 3094-123GS TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.56mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 27MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Inductor 118mA 3.6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 118mA