3090R-221H
Hua Hua
Tau Wae: 3090R-221H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220NH 690MA 160 MOHM
Ngā Rauemi: 3090R-221H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3090R-221H
Tau Wae 3090R-221H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 690MA 160 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16458 pcs Pepa Raraunga 3090R-221H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3090R
Ratonga - Q @ Freq 34 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 3090R-221H TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 220nH Teitei - Tae (Max) 0.050" (1.27mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 300MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Inductor 690mA 160 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Whakatauranga onamata 690mA