3090R-100M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3090R-100M
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 3090R-100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3090R-100M
Tau Wae 3090R-100M Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34698 pcs Pepa Raraunga 3090R-100M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3090R
Ratonga - Q @ Freq 42 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 3090R-100M TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 10nH Teitei - Tae (Max) 0.050" (1.27mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1GHz Whakaahuatanga Taipitopito 10nH Unshielded Inductor 890mA 95 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max Whakatauranga onamata 890mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3090R-102F
3090R-102F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 330MA 700 MOHM SMD
I roto i te taonga: 9120 pcs
Tikiake: 3090R-102F.pdf
RFQ
3090EP
3090EP
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: KNOB SMOOTH THERMOSET POLYESTER
I roto i te taonga: 65699 pcs
Tikiake:
RFQ
3090R-100J
3090R-100J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD
Tikiake: 3090R-100J.pdf
3090EQ
3090EQ
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Tikiake:
3090R-101F
3090R-101F
Whakaahuatanga: FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM
Tikiake: 3090R-101F.pdf
3090R-101H
3090R-101H
Tikiake: 3090R-101H.pdf
3090EN
3090EN
3090ER
3090ER
3090R-100K
3090R-100K
Tikiake: 3090R-100K.pdf
3090R-101K
3090R-101K
Tikiake: 3090R-101K.pdf
3090R-101G
3090R-101G