2512R-122G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2512R-122G
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
Ngā Rauemi: 2512R-122G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2512R-122G
Tau Wae 2512R-122G Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29937 pcs Pepa Raraunga 2512R-122G.pdf
Momo - Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 2512R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 2512R-122G TR 750 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 1.2µH Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Inductor 1.39A 210 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.39A
I teie nei - Maama 1.04A