2512-152H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2512-152H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
Ngā Rauemi: 2512-152H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2512-152H
Tau Wae 2512-152H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 56932 pcs Pepa Raraunga 2512-152H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 2512
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 2512-152H TR 750 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Inductor 1.22A 270 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.22A
I teie nei - Maama 920mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2512-152G
2512-152G
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM