2500R-64H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2500R-64H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6MH 56MA 53 OHM TH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2500R-64H
Tau Wae 2500R-64H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6MH 56MA 53 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30292 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 2500R
Ratonga - Q @ Freq 80 @ 250kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 2500R-64H TR 2500 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 5.6mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 5.6mH Unshielded Molded Inductor 56mA 53 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 53 Ohm Max Whakatauranga onamata 56mA