2500R-30H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2500R-30H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.1MH 81MA 21 OHM TH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2500R-30H
Tau Wae 2500R-30H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.1MH 81MA 21 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30557 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 2500R
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 250kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 2500R-30H TR 1000 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 1.1mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.1mH Unshielded Molded Inductor 81mA 21 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 21 Ohm Max Whakatauranga onamata 81mA