2256R-40J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2256R-40J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8MH 157MA 16 OHM TH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2256R-40J
Tau Wae 2256R-40J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8MH 157MA 16 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46132 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 2256R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 2256R-40J TR 1000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1.8mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8mH Unshielded Molded Inductor 157mA 16 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 16 Ohm Max Whakatauranga onamata 157mA
I teie nei - Maama 157mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2256R-42J
2256R-42J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7MH 131MA 23 OHM TH
I roto i te taonga: 44178 pcs
Tikiake:
RFQ
2256R-391K
2256R-391K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 390NH 6.25A 9.5 MOHM
I roto i te taonga: 78389 pcs
Tikiake:
RFQ
2256R-41K
2256R-41K
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2MH 141MA 20 OHM TH
2256R-39L
2256R-39L
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5MH 178MA 12.5 OHM
2256R-391J
2256R-391J
2256R-40K
2256R-40K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8MH 157MA 16 OHM TH
2256R-39J
2256R-39J
2256R-41J
2256R-41J
2256R-41L
2256R-41L
2256R-391L
2256R-391L
2256R-40L
2256R-40L
2256R-39K
2256R-39K
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel