1812R-331F
API DelevanAPI Delevan
1812R-331F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812R-331F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM
Ngā Rauemi: 1812R-331F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812R-331F
Tau Wae 1812R-331F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48814 pcs Pepa Raraunga 1812R-331F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1812R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 1812R-331F TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 330nH Teitei - Tae (Max) 0.190" (4.83mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330nH Unshielded Inductor 604mA 550 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Whakatauranga onamata 604mA