1812R-224J
API DelevanAPI Delevan
1812R-224J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812R-224J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1812R-224J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812R-224J
Tau Wae 1812R-224J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93785 pcs Pepa Raraunga 1812R-224J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1812R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa DN42126JDKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Inductor 142mA 10 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max Whakatauranga onamata 142mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1812R-223K
1812R-223K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
I roto i te taonga: 67616 pcs
Tikiake: 1812R-223K.pdf
RFQ
1812R-224F
1812R-224F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
I roto i te taonga: 29194 pcs
Tikiake: 1812R-224F.pdf
RFQ
1812R-224G
1812R-224G
Tikiake: 1812R-224G.pdf
1812R-270K
1812R-270K
Whakaahuatanga: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD