1782R-95J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1782R-95J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1782R-95J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1782R-95J
Tau Wae 1782R-95J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76827 pcs Pepa Raraunga 1782R-95J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1782R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 1782R-95J TR 3500 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 110nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 640MHz Whakaahuatanga Taipitopito 110nH Unshielded Molded Inductor 1.27A 90 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.27A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1782R-97H
1782R-97H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 130NH 1.2A 100 MOHM TH
I roto i te taonga: 81237 pcs
Tikiake: 1782R-97H.pdf
RFQ
1782R-91H
1782R-91H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 910UH 28MA 72 OHM TH
I roto i te taonga: 86897 pcs
Tikiake: 1782R-91H.pdf
RFQ
1783
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: CUPCADE: THE RASPBERRY PI-POWERE
I roto i te taonga: 745 pcs
Tikiake: 1783.pdf
1782R-95G
1782R-95G
Whakaahuatanga: FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH
Tikiake: 1782R-95G.pdf
1782R-91G
1782R-91G