1641-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1641-122J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1641-122J
Tau Wae 1641-122J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 70645 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 1641
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 1641-122J TR 2500 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 1.2µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 130MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Shielded Molded Inductor 900mA 100 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA
I teie nei - Maama 900mA