160R-681FS
Hua Hua
Tau Wae: 160R-681FS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM
Ngā Rauemi: 160R-681FS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 160R-681FS
Tau Wae 160R-681FS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1371 pcs Pepa Raraunga 160R-681FS.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 160R
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Bulk Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 160R-681FS BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 680nH Teitei - Tae (Max) 0.080" (2.03mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 170MHz Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Unshielded Inductor 740mA 230 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max Whakatauranga onamata 740mA