160R-361FS
Hua Hua
Tau Wae: 160R-361FS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 360NH 915MA 150 MOHM
Ngā Rauemi: 160R-361FS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 160R-361FS
Tau Wae 160R-361FS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 360NH 915MA 150 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1270 pcs Pepa Raraunga 160R-361FS.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 160R
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Bulk Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 160R-361FS BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 360nH Teitei - Tae (Max) 0.080" (2.03mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 220MHz Whakaahuatanga Taipitopito 360nH Unshielded Inductor 915mA 150 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Whakatauranga onamata 915mA