160-820JS
Hua Hua
Tau Wae: 160-820JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 160-820JS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 160-820JS
Tau Wae 160-820JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3599 pcs Pepa Raraunga 160-820JS.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 160
Ratonga - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Packaging Bulk Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 160-820JS BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 82nH Teitei - Tae (Max) 0.080" (2.03mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 700MHz Whakaahuatanga Taipitopito 82nH Unshielded Inductor 1.15A 95 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.15A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Preci-Dip
Whakaahuatanga: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
I roto i te taonga: 16314 pcs
Tikiake: 160-80-652-00-001101.pdf
RFQ
Kaihanga: Preci-Dip
I roto i te taonga: 16715 pcs
Tikiake: 160-80-650-00-001101.pdf
RFQ