160-153GS
Hua Hua
Tau Wae: 160-153GS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 180MA 3.8 OHM SMD
Ngā Rauemi: 160-153GS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 160-153GS
Tau Wae 160-153GS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 180MA 3.8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2622 pcs Pepa Raraunga 160-153GS.pdf
Momo - Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 160
Ratonga - Q @ Freq 46 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 160-153GS BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.080" (2.03mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 23MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Inductor 180mA 3.8 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 180mA