160-100JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 160-100JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 160-100JS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 160-100JS
Tau Wae 160-100JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2881 pcs Pepa Raraunga 160-100JS.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 160
Ratonga - Q @ Freq 48 @ 150MHz
Packaging Bulk Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 160-100JS BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 150MHz
Inangarangi 10nH Teitei - Tae (Max) 0.080" (2.03mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 900MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10nH Unshielded Inductor 1.59A 50 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.59A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
160-100KS
160-100KS
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
I roto i te taonga: 4098 pcs
Tikiake: 160-100KS.pdf
RFQ
160-101JS
160-101JS
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
I roto i te taonga: 4749 pcs
Tikiake: 160-101JS.pdf
RFQ
Kaihanga: Preci-Dip
Whakaahuatanga: DIL SOLDER TAIL 2.54MM