1331-334J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1331-334J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1331-334J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1331-334J
Tau Wae 1331-334J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32237 pcs Pepa Raraunga 1331-334J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 1331
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 1331-334J TR 500 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.145" (3.68mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Inductor 53mA 16 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 16 Ohm Max Whakatauranga onamata 53mA
I teie nei - Maama 16mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1331-392H
1331-392H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
I roto i te taonga: 22347 pcs
Tikiake: 1331-392H.pdf
RFQ
1331-392J
1331-392J
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 37071 pcs
Tikiake: 1331-392J.pdf
RFQ
1331-334K
1331-334K
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD