1210R-472H
API DelevanAPI Delevan
1210R-472H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210R-472H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Ngā Rauemi: 1210R-472H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210R-472H
Tau Wae 1210R-472H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77605 pcs Pepa Raraunga 1210R-472H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1210R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 1210R-472H TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 45MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Inductor 352mA 1.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 352mA