1210R-393F
API DelevanAPI Delevan
1210R-393F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210R-393F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1210R-393F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210R-393F
Tau Wae 1210R-393F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46610 pcs Pepa Raraunga 1210R-393F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1210R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 1210R-393F TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 39µH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 14MHz Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Inductor 170mA 6.4 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 170mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1210R-392J
1210R-392J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM
I roto i te taonga: 141012 pcs
Tikiake: 1210R-392J.pdf
RFQ
1210R-470K
1210R-470K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM