1210R-333J
API DelevanAPI Delevan
1210R-333J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210R-333J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1210R-333J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210R-333J
Tau Wae 1210R-333J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86048 pcs Pepa Raraunga 1210R-333J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1210R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 1210R-333J TR 2000
1210R333J
DN42057JTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15MHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Inductor 182mA 5.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 182mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1210R-391F
1210R-391F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
I roto i te taonga: 35366 pcs
Tikiake: 1210R-391F.pdf
RFQ
1210R-332H
1210R-332H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
I roto i te taonga: 94173 pcs
Tikiake: 1210R-332H.pdf
RFQ
1210R-332K
1210R-332K