1210R-151G
API DelevanAPI Delevan
1210R-151G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210R-151G
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Ngā Rauemi: 1210R-151G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210R-151G
Tau Wae 1210R-151G Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53380 pcs Pepa Raraunga 1210R-151G.pdf
Momo - Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1210R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 1210R-151G TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 150nH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 450MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Inductor 910mA 250 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Whakatauranga onamata 910mA