1210R-056J
API DelevanAPI Delevan
1210R-056J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210R-056J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Ngā Rauemi: 1210R-056J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210R-056J
Tau Wae 1210R-056J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87154 pcs Pepa Raraunga 1210R-056J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1210R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 1210R-056J TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 5.6nH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.7GHz Whakaahuatanga Taipitopito 5.6nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.562A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1210R-056K
1210R-056K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM