1210-151H
API DelevanAPI Delevan
1210-151H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210-151H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Ngā Rauemi: 1210-151H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210-151H
Tau Wae 1210-151H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 80199 pcs Pepa Raraunga 1210-151H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1210
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 1210-151H TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 150nH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 450MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Inductor 910mA 250 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Whakatauranga onamata 910mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1210-150K
1210-150K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM
I roto i te taonga: 70194 pcs
Tikiake: 1210-150K.pdf
RFQ
1210-151G
1210-151G
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
I roto i te taonga: 54031 pcs
Tikiake: 1210-151G.pdf
RFQ
1210-152J
1210-152J
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
Tikiake: 1210-152J.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Tikiake: 1210-123K.pdf
1210-151F
1210-151F
Tikiake: 1210-151F.pdf
Tikiake: 1210-150J.pdf
Tikiake: 1210-152G.pdf
1210-152H
1210-152H
Tikiake: 1210-152H.pdf
Tikiake: 1210-152F.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel