108R-333FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 108R-333FS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
Ngā Rauemi: 108R-333FS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 108R-333FS
Tau Wae 108R-333FS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5200 pcs Pepa Raraunga 108R-333FS.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 108R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 108R-333FS TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 12MHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Inductor 45mA 13 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Whakatauranga onamata 45mA