108-273GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 108-273GS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Ngā Rauemi: 108-273GS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 108-273GS
Tau Wae 108-273GS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8081 pcs Pepa Raraunga 108-273GS.pdf
Momo - Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 108
Ratonga - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 108-273GS TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 14MHz Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Inductor 55mA 8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Whakatauranga onamata 55mA