105R-682JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 105R-682JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
Ngā Rauemi: 105R-682JS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 105R-682JS
Tau Wae 105R-682JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19536 pcs Pepa Raraunga 105R-682JS.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 105R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 105R-682JS TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 42MHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 160mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
105R-682KS
105R-682KS
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
I roto i te taonga: 19029 pcs
Tikiake: 105R-682KS.pdf
RFQ
105R-682J
105R-682J
Kaihanga: API Delevan