105R-103JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 105R-103JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
Ngā Rauemi: 105R-103JS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 105R-103JS
Tau Wae 105R-103JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19198 pcs Pepa Raraunga 105R-103JS.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 105R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 105R-103JS TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 38MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Inductor 130mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 130mA