105-561HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 105-561HS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Ngā Rauemi: 105-561HS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 105-561HS
Tau Wae 105-561HS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 12843 pcs Pepa Raraunga 105-561HS.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 105
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 105-561HS TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 560nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 163MHz Whakaahuatanga Taipitopito 560nH Unshielded Inductor 460mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Whakatauranga onamata 460mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: BNC ADAPTER 50 OHM 1/2W 1.5GHZ