103R-822H
Hua Hua
Tau Wae: 103R-822H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Ngā Rauemi: 103R-822H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 103R-822H
Tau Wae 103R-822H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11841 pcs Pepa Raraunga 103R-822H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 103R
Ratonga - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 103R-822H TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 8.2µH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 48MHz Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 2.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 195mA
Ngā Hua e hāngai ana
103SDRD/S530-A3
103SDRD/S530-A3
Kaihanga: Everlight Electronics
Whakaahuatanga: LED RED DIFFUSED 2.0MM TOWER T/H
I roto i te taonga: 1389238 pcs
Tikiake: 103SDRD/S530-A3.pdf
RFQ
103R-822F
103R-822F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
I roto i te taonga: 6910 pcs
Tikiake: 103R-822F.pdf
RFQ
103R-822HS
103R-822HS
Kaihanga: API Delevan