103-561JS
API DelevanAPI Delevan
103-561JS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 103-561JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
Ngā Rauemi: 103-561JS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 103-561JS
Tau Wae 103-561JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17176 pcs Pepa Raraunga 103-561JS.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 103
Ratonga - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 103-561JS TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 560nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 195MHz Whakaahuatanga Taipitopito 560nH Unshielded Inductor 590mA 278 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 278 mOhm Max Whakatauranga onamata 590mA
I teie nei - Maama -
Ngā Hua e hāngai ana
103-562F
103-562F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
I roto i te taonga: 6419 pcs
Tikiake: 103-562F.pdf
RFQ
103-561KS
103-561KS
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
I roto i te taonga: 22699 pcs
Tikiake: 103-561KS.pdf
RFQ
103-561GS
103-561GS
Tikiake: 103-561GS.pdf
103-561J
103-561J
Tikiake: 103-561J.pdf
103-561K
103-561K
Tikiake: 103-561K.pdf
103-561HS
103-561HS
Tikiake: 103-561HS.pdf
103-561G
103-561G
Tikiake: 103-561G.pdf
103-561H
103-561H
Tikiake: 103-561H.pdf
103-561FS
103-561FS
Tikiake: 103-561FS.pdf
Tikiake: 103-562G.pdf