103-332FS
API DelevanAPI Delevan
103-332FS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 103-332FS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Ngā Rauemi: 103-332FS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 103-332FS
Tau Wae 103-332FS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4971 pcs Pepa Raraunga 103-332FS.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 103
Ratonga - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 103-332FS TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Inductor 260mA 1.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 260mA
I teie nei - Maama -
Ngā Hua e hāngai ana
103-332F
103-332F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM