103-100KS
API DelevanAPI Delevan
103-100KS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 103-100KS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 103-100KS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 103-100KS
Tau Wae 103-100KS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 23697 pcs Pepa Raraunga 103-100KS.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 103
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 103-100KS TR
103-100KSTR
103-100KTR
103100KS
DN03100TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Phenolic
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz Inangarangi 10nH
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.7GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10nH Unshielded Inductor 1.27A 60 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.27A I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
103-1010-BL-00500
103-1010-BL-00500
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CABLE USB3.0 A/M-A/F 5M
I roto i te taonga: 9499 pcs
Tikiake: 103-1010-BL-00500.pdf
RFQ
103-100K
103-100K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
I roto i te taonga: 23864 pcs
Tikiake: 103-100K.pdf
RFQ
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CBL USB3.0 A/M-A/F
Tikiake: 103-1010-BL-00200.pdf
103-100J
103-100J
Kaihanga: API Delevan
Tikiake: 103-100J.pdf
Kaihanga: EDAC Inc.
Whakaahuatanga: CONNECTOR - PRINTED CIRCUIT
Tikiake: 103-028-252-100.pdf
103-100MS
103-100MS
Tikiake: 103-100MS.pdf
Whakaahuatanga: CABLE USB3.0 A/M-A/F 3M
103-100M
103-100M
Tikiake: 103-100M.pdf
103-100JS
103-100JS
Tikiake: 103-100JS.pdf
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: MOUNT CIRCULAR TO18 0.080"
Tikiake: 103-080.pdf
Kaihanga: EDAC Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
Tikiake: 103-101J.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel