1025R-90H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1025R-90H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1025R-90H
Tau Wae 1025R-90H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70885 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1025R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 1025R-90H TR 3500 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 820µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Molded Inductor 29mA 65 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 65 Ohm Max Whakatauranga onamata 29mA
I teie nei - Maama -
Ngā Hua e hāngai ana
1025R-92H
1025R-92H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH
I roto i te taonga: 65947 pcs
Tikiake:
RFQ
1025R-92F
1025R-92F
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 31767 pcs
Tikiake:
RFQ
1025R-90K
1025R-90K
Whakaahuatanga: FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH