100R-271H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R-271H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270NH 256MA 240 MOHM
Ngā Rauemi: 100R-271H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R-271H
Tau Wae 100R-271H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 270NH 256MA 240 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1407 pcs Pepa Raraunga 100R-271H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 100R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 100R-271H BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 270nH Teitei - Tae (Max) 0.065" (1.65mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito 270nH Unshielded Inductor 256mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Whakatauranga onamata 256mA