100R-122H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R-122H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 125MA 1 OHM
Ngā Rauemi: 100R-122H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R-122H
Tau Wae 100R-122H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 125MA 1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1769 pcs Pepa Raraunga 100R-122H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 100R
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 100R-122H BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 1.2µH Teitei - Tae (Max) 0.065" (1.65mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 120MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Inductor 125mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 125mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
100R-150N
100R-150N
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 15NH 492MA 65 MOHM
I roto i te taonga: 3115 pcs
Tikiake: 100R-150N.pdf
RFQ
100R-150M
100R-150M
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 2385 pcs
Tikiake: 100R-150M.pdf
RFQ
100R-122K
100R-122K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2UH 125MA 1 OHM
Tikiake: 100R-122K.pdf
100R-150K
100R-150K