1008R-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1008R-821J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
Ngā Rauemi: 1008R-821J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1008R-821J
Tau Wae 1008R-821J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63314 pcs Pepa Raraunga 1008R-821J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 Rahi / Rahi 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1008R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 1008R-821J TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 820nH Teitei - Tae (Max) 0.085" (2.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 140MHz Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Unshielded Inductor 708mA 300 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Whakatauranga onamata 708mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1008R-821K
1008R-821K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM