1008R-331G
Hua Hua
Tau Wae: 1008R-331G
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
Ngā Rauemi: 1008R-331G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1008R-331G
Tau Wae 1008R-331G Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27868 pcs Pepa Raraunga 1008R-331G.pdf
Momo - Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 Rahi / Rahi 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1008R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 1008R-331G TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 330nH Teitei - Tae (Max) 0.085" (2.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 300MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330nH Unshielded Inductor 954mA 165 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 165 mOhm Max Whakatauranga onamata 954mA
Ngā Hua e hāngai ana
1008R-330J
1008R-330J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 33NH 1.105A 100 MOHM
I roto i te taonga: 56183 pcs
Tikiake: 1008R-330J.pdf
RFQ
1008R-331F
1008R-331F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
I roto i te taonga: 21718 pcs
Tikiake: 1008R-331F.pdf
RFQ
1008R-330K
1008R-330K