1008R-120J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1008R-120J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1008R-120J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1008R-120J
Tau Wae 1008R-120J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60665 pcs Pepa Raraunga 1008R-120J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 Rahi / Rahi 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1008R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 1008R-120J TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 12nH Teitei - Tae (Max) 0.085" (2.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.45GHz Whakaahuatanga Taipitopito 12nH Unshielded Inductor 1.45A 58 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 58 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.45A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1008R-121G
1008R-121G
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
I roto i te taonga: 30148 pcs
Tikiake: 1008R-121G.pdf
RFQ
1008R-121F
1008R-121F
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 21613 pcs
Tikiake: 1008R-121F.pdf
RFQ
1008R-102K
1008R-102K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
Tikiake: 1008R-102K.pdf
1008R-103F
1008R-103F
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Tikiake: 1008R-103F.pdf
1008R-103H
1008R-103H
Tikiake: 1008R-103H.pdf
1008R-120K
1008R-120K
Whakaahuatanga: FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD
Tikiake: 1008R-120K.pdf
1008R-121H
1008R-121H
Tikiake: 1008R-121H.pdf
1008R-121J
1008R-121J
Tikiake: 1008R-121J.pdf
1008R-103K
1008R-103K
Tikiake: 1008R-103K.pdf
1008R-103J
1008R-103J
Tikiake: 1008R-103J.pdf
1008R-121K
1008R-121K
Tikiake: 1008R-121K.pdf
1008R-103G
1008R-103G
Tikiake: 1008R-103G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel