1008-333H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1008-333H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1008-333H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1008-333H
Tau Wae 1008-333H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 41035 pcs Pepa Raraunga 1008-333H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 Rahi / Rahi 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1008
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 1008-333H TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.085" (2.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Inductor 135mA 8 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Whakatauranga onamata 135mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1008-332K
1008-332K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
I roto i te taonga: 54873 pcs
Tikiake: 1008-332K.pdf
RFQ
1008-390J
1008-390J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM
I roto i te taonga: 50710 pcs
Tikiake: 1008-390J.pdf
RFQ
1008-391G
1008-391G
Whakaahuatanga: FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM
Tikiake: 1008-391G.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Tikiake: 1008-333J.pdf
Tikiake: 1008-333K.pdf
Tikiake: 1008-332G.pdf
1008-333F
1008-333F
Tikiake: 1008-333F.pdf
Tikiake: 1008-391F.pdf
1008-332H
1008-332H
Tikiake: 1008-332H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel