0925-101J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0925-101J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Ngā Rauemi: 0925-101J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0925-101J
Tau Wae 0925-101J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 70989 pcs Pepa Raraunga 0925-101J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 0925
Ratonga - Q @ Freq 54 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 0925-101J TR 3500 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 100nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 490MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Shielded Molded Inductor 670mA 100 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Whakatauranga onamata 670mA
I teie nei - Maama 670mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0925-102H
0925-102H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
I roto i te taonga: 42347 pcs
Tikiake: 0925-102H.pdf
RFQ
0925-102K
0925-102K
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 82984 pcs
Tikiake: 0925-102K.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM