ZL31P000200
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZL31P000200
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: ZL31P000200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZL31P000200
Tau Wae ZL31P000200 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23195 pcs Pepa Raraunga ZL31P000200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off
Raupapa ZL Pihanga Whakapae Paepae Circular - 4.90mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa ZL31P0002
ZL31P0002-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 60,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPST Panel Mount Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga SPST Mahinga Whakauru 10-48
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Nickel Plated
Te roa o te Kaihoko 5.50mm